Questo sito utilizza cookie, anche di terze parti, per mostrarti pubblicit? e servizi in linea con le tue preferenze. Se vuoi saperne di pi? o negare il consenso a tutti o ad alcuni cookie clicca qui. Chiudendo questo banner, scorrendo questa pagina o cliccando qualunque suo elemento acconsenti all'uso dei cookie.  
Logo inElenco
Dettagli Digitalb - Abonime Sat Ne Itali - Di Rustemi Saimir
Migliora ricerca
Nome/Cosa
Comune
Provincia (DD)
Indirizzo
Telefono
Digitalb - Abonime Sat Ne Itali - Di Rustemi Saimir
Telefono 3397080035
Indirizzo Viale Tibaldi, 5
Localita 20136 Milano (MI)
Cellulare 3397080035
Account privato
Cognome Cancelli
Immagini (0)
Per creare una recensione che contiene delle foto clicca il bottone in alto "Aggiugi foto" e seleziona una foto dal tuo dispositivo. Il tipo di immagini che puoi allegare ad una recensione sono .jpg, .jpeg, .png Puoi fare una recensione anche senza allegare immagini di solo testo, recensioni che contengono solo immagini senza testo o recensioni di testo e immagini.
Recensione
Si mind ti bahet me ba abonimin qe me ka mbaruar

Recensione
Impianti elettrici
Impianti TV Satellitari
Citofonia
Allarmi
Video Sorveglianza
Cancelli Automatici

Impianti termoidraulicaRecensione
Mirdita si mund te ben riabonimin ne Digital
b
Recensione
Mirmbrema dua te blej dekoderin dhe abonimin e paketes koplete me dhe sport sa me kushton dhe pagesat qysh jan
Recensione
Pershendetje Sajmir Nuk me punon aparati digitalb satellitare dua te blej nje te ri abonimi me scadon ne gusht mund ta perdor carten ne aparatiin e ri dhe sa kushton te ma dergosh me post ju faleminderit pres pergjigje
Recensione
Mirembrema, me duhet nje abonim me Shqiperine Ndonje informacioni ...Flm.
Recensione
Miremrema sa kushton abonimi vetem super sport dhe cfare aparati duhet.flm
Recensione
I nderuar Saimir jam prej vitesh residente ne Itali(Brindisi),jam i abonuar ne digitalb familjare satelitor prej 7 vitesh dhe nuk kam patur asnje problem.Kohet e fundit(dy tre muajt e fundit)kam probleme me sinjali ai here pas here eshte i dobet iken zeri e figura por ka dhe raste qe eshte mire.kamenduar se influencon kohe e keqe por dhe se fundit qe koha eshte e mire problemi vazhdoj.
Do te isha mirenjohes me se me jep ndonje mendim si ta zgjidh kete problem.
Faleminderit.
Recensione
Mirmbrema Saimir. Jame ne lago maggiore. Kame prej shume vitesh abonimin e digitalb. Por keto dy muaj nuk po me kap shume kanale . Mora ne telefon ne tiron dhe me thane qe mund te jete problemi I parabola qe mund te kete levisur. Po' sipas meje jo. Se ka dite qe punon dhe dite qe kap vetem 3 kanale. Mund te me ndihmoni?
Recensione
Mirembrema..kam instaluar ne taracen e shtepise ku banoja pa problem nje parabole ne drejtimin Astra 19.
Apartamenti ku banojtani nuk ka tarace,por ballkon ne drejtim te Lindjes.Ne gjetjen e pozicionit ne tv del sinjali -NUK KA SINJAL, me pas zhduket sinjali dhe me pas del perseri NUK KA SINJAL.Mos ndoshta ekzistojne zona ku sinjali ose pengohet ose nuk arin te percohet ne parabole?Kjo gje me perseritet disa here megjithese bleva edhe nje koke te re digitale..Shpresoj ne nje pergjigje duke besuar ne eksperiencen Tuaj.E-Mail g_ndini@yahoo.de pershendetje Gjergji Ndini
Recensione
Mirembrema..kam instaluar ne taracen e shtepise ku banoja pa problem nje parabole ne drejtimin Astra 19.
Apartamenti ku banojtani nuk ka tarace,por ballkon ne drejtim te Lindjes.Ne gjetjen e pozicionit ne tv del sinjali -NUK KA SINJAL, me pas zhduket sinjali dhe me pas del perseri NUK KA SINJAL.Mos ndoshta ekzistojne zona ku sinjali ose pengohet ose nuk arin te percohet ne parabole?Kjo gje me perseritet disa here megjithese bleva edhe nje koke te re digitale..Shpresoj ne nje pergjigje duke besuar ne eksperiencen Tuaj.E-Mail g_ndini@yahoo.de pershendetje Gjergji Ndini
Recensione
Mirembrema!Per te rimbushur skeden e digitalb ,per te pare bigbradher vv ,si behe?
Recensione
Mirembrema!Per te rimbushur skeden e digitalb ,per te pare bigbradher vv ,si behe?
Recensione
Si mund te bej pagesen per 2 kanalet e bb,faleminderit
Recensione
Si mund te bej pagesen per 2 kanalet e bb,faleminderit
Recensione
Dua te blej nje digitalb ndodhem ne Rome
Recensione
Dua te blej nje digitalb ndodhem ne Rome
Recensione
Mirdita Z.Saimir,ju kam telefonuar disa dite me pare sepse me zhduken pa pritur disa kanale,sipas keshilles tuaj bera kethim ne gjendjen fillestare dhe cdo gje u rregullua,por perkohesisht mbasi me ndodhi e njejta gje pas dy ditesh dhe sot qe po' ju shkryaj e njejta gje. Mos duhet bere ndonje veprim tjeter??#Ju lutemi me ndihmoni .
Recensione
Mirdita Z.Saimir,ju kam telefonuar disa dite me pare sepse me zhduken pa pritur disa kanale,sipas keshilles tuaj bera kethim ne gjendjen fillestare dhe cdo gje u rregullua,por perkohesisht mbasi me ndodhi e njejta gje pas dy ditesh dhe sot qe po' ju shkryaj e njejta gje. Mos duhet bere ndonje veprim tjeter??#Ju lutemi me ndihmoni .
Recensione
Pershendetje i nderuar! A mundet te bleje nje telekomande dekoderi flybox ne dyqanin Tuaj? Ne se po si duhet te veproj. Jam ne pritje te pergjigjes Tuaj.Faleminderit.
Recensione
Pershendetje i nderuar! A mundet te bleje nje telekomande dekoderi flybox ne dyqanin Tuaj? Ne se po si duhet te veproj. Jam ne pritje te pergjigjes Tuaj.Faleminderit.
Recensione
Sajmir mirmroma.me osht djeg apparati .si me ja Bo .si funksionon se jom klient shume i vjeter i Digit Alb#
Recensione
Sajmir mirmroma.me osht djeg apparati .si me ja Bo .si funksionon se jom klient shume i vjeter i Digit Alb#
Recensione
Pershendetje me duhet nje dekoder i ri fly boks si I behet ta blej sa me kushton te ma nisni me poste
Recensione
Pershendetje me duhet nje dekoder i ri fly boks si I behet ta blej sa me kushton te ma nisni me poste
Recensione
Mirbrema sajmir po bej nje abonim online po nuk me pranon pagesen…posta pey
Recensione
Mirbrema sajmir po bej nje abonim online po nuk me pranon pagesen…posta pey
Recensione
Si rregullohet ora ne flibox
Recensione
Nuk impostoj dot oren ne flibox si manuale dhe automatico
Recensione
Nuk impostoj dot oren ne flibox si manuale dhe automatico
Recensione
Si rregullohet ora ne flibox
Recensione
ne cilin satelite gnendet tvsh#
Recensione
ne cilin satelite gnendet tvsh#
Recensione
Pershendetje Saimir#Jam Arbeni banoj ne Italia Perugia kam digjital albanese me ka mbaruhar abonimi si mund ta mbaje karikimin e skedes ?###
Recensione
Pershendetje Saimir#Jam Arbeni banoj ne Italia Perugia kam digjital albanese me ka mbaruhar abonimi si mund ta mbaje karikimin e skedes ?###
Recensione
Mirëmbrëma ka 2 muaj që shumë kanale nuk Kan sinjal. U vijn dhe u ikin. Tani bëra abonim 1 vjeçar me sport po' kanalet e sportit dhe disa kanale nuk hapen. Aparatin e kam Fly Box
Recensione
Mirëmbrëma ka 2 muaj që shumë kanale nuk Kan sinjal. U vijn dhe u ikin. Tani bëra abonim 1 vjeçar me sport po' kanalet e sportit dhe disa kanale nuk hapen. Aparatin e kam Fly Box
Recensione
Kam probleme me sinjal vetem kanalet#KTV ATV T7 21 Tv etj
Recensione
Si è kalove .deshta me ba 1 abonim ne digitalb
Recensione
Mirmengjesi
Recensione
Mbrema Sajmir banoj ne Pioltello doja te dija sa kushton decoderi parabola abonimi 1 vjetor pa sport , pres nje pgjgj ju lutem . Resp
Recensione
Saimir mimbramba desha vetem te me sqaroni mbi skeden time te rimbushjes .Pasi une gjithmone e rimbushi per nje vite skeden time nuk ka shans ta mbushi naj here per 6 apo 3 muaj gjithnje per nje vite por pa sport .Si ka mundesi sikur e shikojm edhe ne reklama qe thone ka ofert ne rimbushjen te pakten tek big bodhen qe ishte falese pse nuk ma kan hapur kanalet respekte te kerkoj ndjes per shqetesimin grazie .
Recensione
Sì behet pagesa
Informazioni aggiuntive su Digitalb - Abonime Sat Ne Itali - Di Rustemi Saimir
Numeri simili 33970800
Cognome in tutta Italia Cancelli
Naviga
Prodotti
Servizi
Help
Info
Home inElenco mobile Inserisci azienda guida Privacy
Aziende Inserisci privato Rimuovi dati Aziende recenti
Privati Privati recenti
Foto recenti